| winterdemonsprofile a întrebat:

Ce pot sa joc pe Laptop-ul meu?
Am un ASUS x756uj
Intel CORE i7
NVIDIA GEFORCE 920M
8.00 GB RAM (7.87 GB usable)
Windows 10 64 bit
Ce jocuri pot sa rulez?
Acesta este contul meu de Steam, il dau s-a vedeti ce jocuri am deja pe cont :
http://steamcommunity.com/id/winterdemonsprofile/

Răspuns Câştigător
| TheOneTime a răspuns:

Poti sa incerci sa te joci jocuri gen Tom Clancy's Rainbow Six Siege. Am vazut ca ai CS:GO asa ca sigur iti va placea si asta. Poti sa incerci Tom Clancy's The Division. Este un joc de tip MMORPG -Shooter, foarte fain. Incearca Rust sau DayZ daca vrei un joc Survival. Incearca Rocket-League, fotbal cu masini, ce poate fi mai misto? Overwatch daca iti place jocurile gen Tf2. Cam astea ar fi, sper ca te-am ajutat!

| winterdemonsprofile explică (pentru TheOneTime):

Deja am jucat rss daca nu ai observat laughing. O s-a incerc si celalalte jocuri ma pentru raspuns!

| winterdemonsprofile explică (pentru TheOneTime):

Hmm m-am uitat la intrebarile mele vechi si am cumparat R6S ( de fapt l-am cumparat acum cateva luni haha ) si am devenit silver 3 :O am devenit dependent de r6s mersi pentru raspuns dar scuze ca raspund dupa o eternitate haha xd