| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce pret credeți că o să aibă PLAYSTATION 5 la data lansarii in Romania? Si prin ce data credeti ca o sa apara PLAYSTATION 5 în România?

1 răspuns:
| Romeo16101 a răspuns:

Da va apărea și în România, au apărut anumite scăpări de preturi, de ex in Anglia, dar preconiza că ar costa 600 de lire sterline, sau in Franța, ar costa 500 de euro. Acum la noi vor fi probabil puțin mai scumpe preturile din cauza taxelor către stat, ( T.V.A) etc. Dar după părerea mea nu cred că va costa mai mult de 3500 maxim 4000 de lei.