| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

În ce an credeți ca o sa apară pe piata Playstation 6!?

3 răspunsuri:
| Jurasim a răspuns:

Daca este sa facem o retrospectiva in timp, primele 3 s-au lansat tot la interval de 6 ani, iar urmatoarele 2 la 7 ani; deci as zice undeva prin 2027 sau 2028 cel tarziu dupa parerea mea asa mai pe scurt ca altfel exista si aici anumiti factori, dar pana atunci cine stie ce va mai fi.

| Codrut653 a răspuns:

Salut prieten drag TPU este pe cale sa dispara acum in 2035 si de 2 ani adc din 2033 nicer sa raspund la mesaje din trecut in trecut, nu stiu daca va merge dar merita sa incerc, peste 3 zile TPU se va inchide din vina unor hackeri care sparg conturi de hectogramma apropo hectogramma este un program care seaman cu twitter care a fost inchis in 2030 iar de atunci folosim hectogramma, in fine, in anul 2024 va spares o noua consola de la Sony PlayStation numita playstation 5.5 care va fi mai mica si va seamana cu un laptop din ani 90t. In 2026 totusi apare xbox ultimate NEO S in colaborare cu Sega si Nintendo, Xbox ultimate va fi cea mai buna consola de jocuri din lume, cu cele mai multe jocuri functionale si fara bug uri.In final Microsoft cumpara sega si Nintendo pentru ca iau prea multi bani celelalte companii. In 2028 va iesi playstation 6 cu o reputatio proasta din cauza formei care dupa un an a fost schimbata, initial arata ca un toaster de Paine dar a fost schimbata oarecum intr-o consola similara cu PlayStation 3 doar ca simbolurile sunt 3D, in 2030 tik tok da faliment iar jeff bezos reporneste Facebook la viata cu un marketplace asemanator amazon, cu producatori scndhnd si frmdlh, in 2031 Elon musk please pe marte cu altii 9 membrii ai echipajului, cu un tesla model EVREM 2028 cea mai rapida tesla momentan, aceasta prinde 624 pe ora deci e good, 2034 acestia ajung pe marte sunt foarte fericiti sa nu fie singuri, primesc semnale radio si dau de extracterestri care au trimis sonde portal din alta galaxie aici pe marte construind surse de aer subterane si tunele respirabile. In 2035 s-a facut publica stirea care ne anunta ca nu suntem singuri si Allie Grunt presedintele usa din 2035 susţine ca se stiau de existenta lor din anul 1988 cand au aterizat pe luna si au fost observati de sateliti, in 2000 au luat legatura cu noi la Nevada area 51 si au ajutat la proiectarea armelor si avioanelor de lupta, nu stiu cine are contul acesta si ce data apare dar in prezent sunt in anul 2035 luna august ziua a 10 a

| Codrut653 a răspuns (pentru Codrut653):

Asta se intampla cand stai cu baieti mai mari decat tine si tragi un fum din cuiu lu unu sa pari jmeker