| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

1Pe ce data o sa apară jocul de fotbal pentru Playstation 4 și 5 PES 2022?
2 Ce credeți o sa reușească vreo echipa din Liga1 România sa se califice în grupele unei competiții europene?
3 Ce coeficient UEFA ii trebuie la România pentru ca echipele din Liga1 sa revină în Europa League în loc de Conferance League?

4 răspunsuri:
| AndrewMarc666 a răspuns:

Jocul PES nu se va mai numii pes, pe 20 și ceva august o să de-a detalii cei de la Konami, dar din ce știm momentan PES se va numi Efootball și va fi gratuit pe toate platformele (PC, PS, etc)sper că te-am ajutat

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru AndrewMarc666):

Cum adica gratuit!?

| AndrewMarc666 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Poți să cauți și să afli mai multe detalii!

| Hyesay a răspuns:

Nu se mai numeste pes de anul trecut. Va apărea peste două luni și în niciun caz nu va fi gratuit