| Marian_ValentinBr_1993 a întrebat:

Ce program de filmat cunoasteti si l-ati folosit? Am filmat cu Fraps 1 minut si videoul are marimea de 4gb, la 1080p. Daca stie cineva un program de filmat in jocuri la 1080p si sa foloseasca mai putine memorie il rog sa lase un comentariu.

3 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Foloseste OBS, daca ai nevoie de setari poti sa faci o alta intrebare pe TPU sau sa cauti pe YouTube.

| TheMinedPlumbob a răspuns:

Mirillis Action! Nu este gratuit, dar este foarte bun. Eu il folosesc (cumparat) si filmeaza in 1080p!

| Platon_David_Gabriel_1999 a răspuns:

OBS (Open Broadcaster Software) e gratis.