| BordeianuFlorin a întrebat:

Ce program imi trebuie pentru a face videoclipuri am cont am tot stiu sa postez stiu tot am un program dar i varza nu merge nu are sunet si mai da eroare! pentru youtube sa fac video! funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fraps daca vrei sa inregistrezi din gaming! Daca vrei sa ai sunet iti trebuie si microfon.

| BordeianuFlorin explică (pentru neluL):

Am microfon la ce te referi cu gaming?

| neluL a răspuns (pentru BordeianuFlorin):

Pai ce fel de videoclipuri vrei sa faci? Din ce?

| BordeianuFlorin explică (pentru neluL):

Un film cu bataie caruia vreau sa i pun muzica si de jocuri

| neluL a răspuns (pentru BordeianuFlorin):

Vrei sa filmezi cu camera sau sa tai secvente din alte filme si apoi sa le lipesti intre ele?

| BordeianuFlorin explică (pentru neluL):

Secvente cu camera se vede rau

| neluL a răspuns (pentru BordeianuFlorin):

Nu ma refeream la camera web! Omule, explica putin mai detaliat din ce vrei sa faci filmul ca sa te pot ajuta.

| BordeianuFlorin explică (pentru neluL):

Sa filmeze ecranul adica eu ma joc pe ceva sau ma uit si el filmeaza exact.am crezut ca cu camera web.asa?

| neluL a răspuns (pentru BordeianuFlorin):

Nu cu camera web, cu FRAPS faci asta! Cauta un Fraps pe internet il instalezi/activezi si filmezi cat vrei, cat spatiu ai pe hard disk! Eu nu pot sa-ti dau link pentru ca pe TPU pirateria este interzisa.

| BordeianuFlorin explică (pentru neluL):

Am gasit dar eu nu am 32 bit cu zice am 86 si nu se insaleaza niciunul

| neluL a răspuns (pentru BordeianuFlorin):

Ai 86 adica esti pe 32 BIT! X86 inseamna 32 Bit! Lasa-mi un mesaj privat si te ajut eu.

| BordeianuFlorin explică (pentru neluL):

Nu am x86 am gasit si merge cum il pornesc?

| neluL a răspuns (pentru BordeianuFlorin):

Daca ai 32 bit atunci obligatoriu ai X86 ...in fine!
Cum pornesti si utilizezi Fraps? Vezi la copilu: http://youtu.be/_un_cGOUfLM

19 răspunsuri:
| BordeianuFlorin explică (pentru IFlorin97):

Are sunet?

| BordeianuFlorin explică (pentru IFlorin97):

Da eroare cand apsa pe linkul descarcat

| IFlorin97 a răspuns (pentru BordeianuFlorin):

Cum sa it idea eroar la lick tu pe ce apesi peacolo?
uite aici linkul de la butonul de download

doar dai click pe asta si se descarca
http://www.solveigmm.com/download/SolveigMM_HyperCam.exe

| BordeianuFlorin explică (pentru IFlorin97):

Nu merge sa il instalez

| Andrei21000000000000000000000000 a răspuns:

Pentru a edita videoclipul ai putea folosi Movie Maker

| BordeianuFlorin explică:

Mersi pentru fraps merge si mersi pentru movie maker maine va voi da funda ma gandesc la cine