| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Eu sunt blogger dar am si cont pe youtube si nu stiu ce videoclipuri sa postez ca sa fac abonati.
Ce pot sa postez ca sa fac cativa abonati?

P.S: Nu sunt vlogger

Funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clipuri comice, stiri traznite, bancuri, am eu salvate intr.un folder de acasa niste clipuri comice, momentan sunt in Italia, ti le trimit atunci cand voi ajunge, cam peste 3 saptamani, lasa.mi o adresa de yahoo

| GamerulPickachu a răspuns:

Pai daca vrei sa postezi jocuri uite aici cateva:Minecraft, Slender-man, Team Fortress 2, Saint Row, Wizard 101 sau Unturned.