| Skypee a întrebat:

Ce puteti sa imi ziceti despre playstation 3 slim 320gb(referire la jocuri si calitate)?

Răspuns Câştigător
| BuGz a răspuns:

Are asa :
ocuri PlayStation®Network
Descarca jocuri exclusive direct de pe PlayStation®Network si intaleste milioane de alti membri ai retelei PlayStation® pentru a te juca online. Obtine acces la jocuri demo si add-onuri gratuite si domina-ti competitia colectand trofee (game trophies). Sau ofera-ti putin timp pentru a explora PlayStation®Home, o platforma virtuala interactiva unde iti poti creea propriul avatar si accesa diverse jocuri pe internet.
Jocuri 3D
Multumita celui mai noi versiuni de Firmware, poti juca jocurile 3D cu efecte ce te vor introduce si mai mult in lumea gamingului. Ai nevoie de un televizor 3D (cu ochelari compatibili) si un cablu HDMI de inalta viteza. Informatii complete despre gamingul 3D pot fi vizualizate
Informatiile generale :
Sistemul PS3™ este primul care foloseste microprocesorul puternic Cell Broadband Engine™. Astfel, consola poate lucra la o viteza incredibila si poate reda jocurile cu detalii grafice ultra-realistice.

Mai mult, sistemul PS3™ dispune de unitate Blu-ray™ player FullHD si un hard-disk incapator – pentru toate jocurile tale. Ceea ce inseamna ca seara, poti folosi consola pentru a viziona un Film FullHD la cea mai inalta calitate – cu sunet Surround, iar ziua, pentru a te juca cele mai noi titluri. Bineinteles, unitatea de discuri este compatibila si cu mediile DVD, ceea ce inseamna ca poti revedea chiar si filmele mai vechi din colectie, la cea mai buna calitate.

In plus, noul PlayStation®3 poate fi utilizat si ca un adevarat player multimedia, acesta redand muzica si fotografiile din colectia personala.