| z0rel a întrebat:

Ce sa aleg intre laptop si desktop? vrea sa il folosesc si pt gameing.Eu as vrea mai mult un laptop, dar ma gandesc sa nu se strice daca o sa ma joc. FUNDA!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pc e mai bun ca schimbi piesele dar unitatea pare o bucata de fier vechi la cat de mare e poti incerca sa o pui intr-un loc unde da umbra sa nu o vezi bine

| kalebtv a răspuns:

Alege laptopul Asus cu placa video nVIDIA geforce GTX 600!
o stiu din experienta varuli meu care si-a luat recent si e multumit!

| alexcatana a răspuns:

Depinde la ce nivel vrei sa faci gaming si depinde de buget. daca vrei laptop, nici un laptop sub 2000 euro nu se compara un desktop, si nu e bun pentru gaming. sunt si laptopuri (workstation) care intr-adevar iau locul unui desktop dar preturile sunt ff piperate.
DECI CATEGORIG DESKTOP

| Stefanutz_Caragata_1992 a răspuns:

Vreti sa spuneti ca laptopul asta e prost

G751JY Tested Spec:

Intel Core i7 4860HQ processor
32GB 1600MHz DDR3 (4x8GB)
Nvidia GTX 980M graphics card (Maxwell: 1536 cores)
256GB PCIe SSD option + 1TB HDD
Full HD (1920 x 1080) IPS display
Nvidia GeForce driver: 344.75 WHQL
Windows 8.1 Pro