| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac? Am luat gta 4 si merge in reluare.Indeplinesc toate cerintele in afara de cea cu windows.Am windows 7.Am avut si inainte gta 4 si mergea bine(pe windows xp). Daca schimb windows-ul o sa mearga?

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Ce procesor si placa video ai?

| VanHelsinG007 a răspuns:

Cati gb ram ai? eu am jucat gta 4 pe windows 7 si mergea perfect.

| anonim_4396 explică (pentru VanHelsinG007):

4 gb ram.

| VanHelsinG007 a răspuns:

Atunci puneti windows xp.nu vad alta cale

| NemAdynem a răspuns:

Eu am 8GB ram DDR3, procesor Intel Dual Core de 3. 2Ghz, Placa video Nvidia Gforce GT 440 de 1GB si tot imi merge in reluare la grafica Low tot