| Abdi213 a întrebat:

Ce sa fac ca sa-mi creasca gradu in cs go
am rank 11 si sunt gold nova master cum il fac mai mare am cmp castigate! 19 competitive

Răspuns Câştigător
| daruius11 a răspuns:

Sa treci de la Nova Master la Master Guarian 1 e destul de greu. Incearca cand joci competitiv, sa faci mvp-uri.Te ajuta foarte mult sa ai cat mai multe si depinde cum joci gen sa ai multe kill-uri.Din cate stiu eu sa treci la MG 1 trebuie' sa faci 16-0 intr-un competitiv. Poti sa faci si gen 20-4 doar cand scazi death-urile din kill-uri sa fie 16-0 dar nu stiu sigur daca mai e valabila chestia asta big grin

| Abdi213 explică (pentru daruius11):

Ty! Dar am facut ieri mg 1, fac c-am 20 cu 0 cateodata cand am bulan astia zic ca am cont smurf dar e originalu. ca trebuia sa fiu lem laughing

1 răspuns: