| Duddle a întrebat:

Am 24 de competitive castigate pe CS:GO cu cate 25/35 fraguri si tot nu am crescut in rank si am jucat cam 30 de competitive in total si ii vad pe unii gold nova cu 20 de competitive HELP?

2 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

MVP-urile conteaza extrem de mult in fiecare meci. Iti trebuie aproximativ 4-5 meciuri castigate consecutiv cu peste 10 mvp-uri pentru a creste de la Silver 4 la Silver Elite.
Succes!

| Duddle explică (pentru ksuper31):

Ok multumesc am mai auzit ca iti trebuie mvp-uri dar daca am cate 5/6 mwp-uri pe meci? Tot nu e de ajuns?