| Andreeacordos a întrebat:

Ce sa fac daca am iesit naspa de tot intr-o poza? fata care a facut poza nu vrea sa o stearga pentru ca in ea apare si ea si mai multe fete.app. poza e pe facebook
please, dau FUNA!

Răspuns Câştigător
| Stella17 a răspuns:

Buna, deci sa inteleg ca nu ai iesit bine intr-o poza si e pusa pe facebook nu si ea nu vrea sa o stearga pai pentru inceput incearca sa vb cu ea sa o convingi sa puna alta, daca nu merge atunci pune si tu o poza in care ea a iesit naspa si va vrea ca tu sa o stergi si ca tu sa o stergi va trebuie sa o stearga si ea daca nu atunci nu mai vb cu ea si stergeo de la prieteni.
Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa

2 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Dacă te-a etichetat, poţi să ştegi eticheta, şi la profilul tău nu mai apare acea poză, sau poţi să te resemenzi cu asta! Doamne, e o poză, nu e o crimă!
Numai bine!

| Fox15 a răspuns:

Pai. daca ai si tu poza pe facebook pe profilul tau poti sa o pui sa o vezi numai tu... si cine intra la tine pe profil nu iit vede acea poza.
Sper ca te-am ajutatbig grin