| RobbyPh a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati o prietena de-a mea a pus o poza cu mine pe facebook poza aceea este urata am iesit naspa si acum fata nu vrea sa o stearga m-am rugat am implorato dar degeaba am incercat tot feklul de programe de sters contul ei dar degeaba plzzz nu stiti cum sa ii sparg contul sau sa ii sterg poza aia plzz

Răspuns Câştigător
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Buna :)
Am vazut problema ta si am venit sa te ajut. Ti-am facut niste scheme simple:

Primul pas: http://img195.imageshack.us/img195/1552/vvvvvvvvvvvs.png

Al doilea pas: http://img820.imageshack.us/img820/5624/vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvz.png

Sper sa scapi de fotografia neplacuta;)

5 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Am o intrebare thinking ai reusit sa scapi de fotografie?

| RobbyPh explică:

Jaz este foarte jenant laughing

| RobbyPh explică:

Se pare ca nu Aalliinnaa crying

| Jaz a răspuns:

Chiar asa jenanta este poza aceea de vrei sa o stergi asa mult? thinking

| ionutalex a răspuns:

Sa inteleg ca ea a iesit bine in pozalaughing)! mai, pozele haioase sunt cool! da-ti un comment destept la poza gen(asa aratam dupa ce am terminat cu tine)...si asteapta reactiibig grin! bafta multa