| AndaVr a întrebat:

Nu se poate sterge o poza de pe facebook unei peroane, pentru ca are o poza cu mine ea o iesit super si eu aiurea...m-am rugat aporoape o ora sa o stearga si nu vrea...E oribila!
happy raspunss puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Mysteriousdream a răspuns:

Nu poti sa o stergi orice ai face..doar ea poate sa o stearga.dar probabil nu o va face pentru are un motiv pentru care a pus.o
Poti incerca insa sa o faci sa o stearga adaugand si tu o poza in care ea a iesit urat si sa ii spui ca o stergi cand o va face si ea. good luck. xoxo

| AndaVr explică:

Persoane laughing scuzati`ma