| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Ce sa fac daca cand deschid Sims 3 imi scrie : „ disc authentication failure "?

Răspuns Câştigător
| Ana235 a răspuns:

Uite aici un ghis pas cu pas : http://simswiki.info/......?/wiki.php

8 răspunsuri:
| Ana235 a răspuns:

Sa introduci CD-ul?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Ana235):

Am Dademon Tools Lite si programul imi face jocul s arate ca un cd tot timul ( Eu nu am cd cu sims ) am introdus si crack-ul si tot nu ma lasa, stii ce trebuie sa fac?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Ana235):

Si unde trebuie bagat fisierul, ca l-am bagat unde se baga si crack-ul si nu a mers, trebuie bagat in alta parte?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Ana235):

Si unde terbuie bagat fisierul, eu l-am bagat unde se baga si crak-ul în ( Sims 3 - game - bin ), trebuie bagat in alta parte ca nu am mers, tot nu ma lasa sa joc.

| Ana235 a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Trebuie bagat in folderul cu mods, unde le ai si pe celelalte.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Ana235):

Unde este folderul cu mods si cum adica unde le ai si pe celelalte?

Scuze ca te bat la cap dar chiar vreau sa stiu ce sa fac.

| Anonim2524 a răspuns:

Imi apare si mie asta dar la expensianul The sims 3 pets