| Males_Cosmy_1993 a întrebat:

Ce sa imi cumpăr ps5 ca am inteles ca apare in toamna anului 2019 ca vreau sa imi cumpăr ps4 pro merita sau mai astept pana apare ps5

2 răspunsuri:
| SantalPorcocale a răspuns:

2019? Nah, mai asteapta pana prin 2020.
In locu tau mi-as lua un PS4 momentan, ca is jocuri geniale pe el, daca o sa ai nevoie de niset sfaturi pentru jocuri intreaba-ma aici.
Si pana iese PS5 o sa poti vinde PS4 si mai pui cativa bani si l-ai luat, easy.

| GabrielaMihaela7 a răspuns:

Eu as zce sa astepti pentru ca am vazut ce fain ii...dar mai bie iti iei ps4 caci cand se va lannsa ps5 va fi foarte scump. daca crezi ca ai bani destui pentru ps5 asteapta si cumpara