| mickeyMT a întrebat:

Daca cumperi un joc dupa Origin, sti sigur ca merge onlinehappy. Dar daca il iei din magazin (Real, Carrefour, etc)? Vreau sa cumpar Battlefield 4(apare in toamna anului asta) si nu sunt sigur de unde ar trebui sa-l cumpar. Idei? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Armi480 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti pana apare Battlefiled 4 limited edition ca e mai misto si daca ai vrea sa cumperi iti sugerez in Mall la deiverse magazine(Media Galaxy, Flanco, Domo etc.) si daca ai vrea online:http://www.gamesline.ro/ e un site foarte bun pentru jocuri.

2 răspunsuri:
| Armi480 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti pentru ca eu am cumparat Battlefiled 3 si peste o saptamana a aparut Battlefiled 3 limited edition care e mai misto. Poti daca vrei sa il cumperi de la Mall la Media Galaxy sau online de pe gamesline, e un site foare bun de jocuri

| Armi480 a răspuns:

Scuze ca am scris de 2 ori am avut o eroare dar oricum al doilea raspuns sa il iei in considerare.