| aliosa2345 a întrebat:

Salut
Am un s4 mini iar dintr-o dimineata, cand am intrat pe niste aplicatii si am veut sa le sterg(tinand apasat butonul de acasa), mia aparaut "peocesul com.andorid.sistemui s-a oprit." Era un buton de "ok" si l-am apasat. Dupa mi s-a blocat telefonul si nu se intamplase nimic. Am mai incercat de cateva ori si tot nimic. Am dat si restart si restart de sistem si tot nu mi-a mers. Si mie si tatalui meu(care are acelasi telefon) ni s-a intamplat. Stie cineva ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| SmokeDeejay a răspuns:

Încearcă cu un hard reset. Îl oprești iar atunci când il pornești apeși butonul power +vol down. Dai wipe data apoi reboot.

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Hard reset, gasesti combinatia pe internet. In cazuri extreme poate necesita rescrierea SO-ului