| YoYonutzYo a întrebat:

Ce server de pe Metin2 RO este cel mai bun? Dar caracter? Dar magiile la acel caracter? Pls. raspbig grin

Răspuns Câştigător
| iolkop a răspuns:

Pai, cel mai bun la crescut e razboinicul, si daca vrei sa cresti, baga-te pe mental, daca vrei sa te lupti baga-te pe corp. In duel cel mai bun e sura-ul. Dar e foarte greu sa ti-l faci bun asa ca apuca-te de un razboinic si baga-te pe mental. Fa-ti la M corpul rezistent mai intai. Fuda te rog

3 răspunsuri:
| FanGames a răspuns:

Pe Gemenii, e misto ca ai multe obiecte si magazine (da ieftine), War-ul(razboinicul) cel mai mist-ooo si la war nu imaginea lui cu albastru cealalta!, Succes! Funda?

| Teodor2012 a răspuns:

Salut cel mai bun server este pegasus al 3 lea si cel mai bun caracter este razboinicu si puterile lui de la nu mental cealalata
si ma cheama ca sa te ajut pe mt2 ro Teodor sa ne intalnim

| kaboom1999 a răspuns:

Servar:virgo,caracter: razboinic sau sura, surp pentru razboinic pentru sura nu stiu