| Ani28 a întrebat:

Ce site-uri EXACT ca ourworld stiti? Inafara de downworld. Funda

5 răspunsuri:
| LenaleMinato a răspuns:

Woozworld
Sims
Sims2
Sims3

Răspuns utilizator avertizat
| mmtmx a răspuns (pentru Ani28):

Nu iti trebuie cont iti trebuie CD sau poti sa il downloadezi de pe site-ul thepiratebay! Succes

| LenaleMinato a răspuns (pentru Ani28):

Dacai ai cont de facebook, poti juca de pe el gratis.

| mmtmx a răspuns:

Facebook:Mall world, coco girl, Fashionista faceOFF
de downloadat:second life, metin(tipuri:2, 3, fun...etc.), sims(2, 3... )(trebuie sa iti faci cont pentru a le downloada)
general:scrie pe google de exemplu:jocuri de fete!
Pai sunt multe: Kaneva, Happy Pets(facebook), Club cooee, SecondLife,
Freerealms, Gaiaonline.com,Ancearca twinity, Http://there.com/
, http://stardoll.com/, Ourworld, www.moove.com, Lady Popular, Club Penguin, SmallWorlds, The Sims 2, The Sims 3, Diner Dash Hometown Hero - Gourmed edition, Fantastic Farm, Project Fashion, Nanny Mania, JoJo's Fashion Show, JoJo's Fashion Show 2, Cake Mania, Cake Mania 2, Cake Mania 3, Fashion Dash, Wedding Dash, Zwinky, Miss bimbo, good game farmer, roiworld, divadoll, neil life, wooz world, club pinguin, my bimbolino, funzcity, super secret, miniworld!
Sper ca te-am ajutat :X Succes!