| MXxXMXxXM a întrebat:

Un joc asemanator cu OurWorld sau DownWorld? Funda. happy

Răspuns Câştigător
| cosmyna1 a răspuns:

Blogul e daca vrei sa afli mai multe despre Sweet flirt, iar daca vrei sa stii mai multe despre Episode (il iubesc

2 răspunsuri:
| cosmyna1 a răspuns:

Fantage, webkinz, dollie blis, Sweet flirt, Episode choose your story, Second Life, Pank, i-dressup, Lady popular, pandada, sims, gta, Miss Bimbo, Meez, Club Penguin...
Cam aste e tot ce imi amintesc acum.
Jocul meu preferat e Episode, dar imi place mult si Sweet Flirt. Inainte eram obsedata de fantage, si mai demult de i-dressup. Uita-te si pe blogul meu : http://jucatorsweetflirt.blogspot.ro/