| anonim_4396 a întrebat:

Ce taste se folosesc la jocul "Agar.io"?

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

Space - Te împarţi în mai multe ''celule'' ( DIN UNA ÎN DOUĂ, ETC. ).
Tasta W - Îţi scade din mărimea ''celulei''. * ceva de genu' *

| anonim_4396 explică (pentru deeeaqq):

Stii sa-mi spui de ce dintr-o data fara sa fac nimic se pune pe zoom si practic nu mai pot juca caci bulina este cat ecranul si nu vad pe unde ma misc si ce estein jurul meu... ce e de facut?

| anonim_4396 explică (pentru deeeaqq):

Stii sa-mi spui de ce dintr-o data fara sa fac nimic se pune pe zoom si practic nu mai pot juca caci bulina este cat ecranul si nu vad pe unde ma misc si ce estein jurul meu... ce e de facut?

| userul7200 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca invartesti de rotita de la mouse poti da zoom-in sau zoom-out. Si cu atat te faci mai mare cu atat vezi mai putin.

| anonim_4396 explică (pentru userul7200):

Multumesc!

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Space si w

| SniperKiller a răspuns:

Space ca sa te spargi si W ca sa dai cu o biluta