| Bodonel a întrebat:

Ce trebuie sa am la calculator sa meaga battlefield 3 si alte jocuri la fel.
colegii mei din clasa au zis co si-au facut calculator din bucati si le merg cele mai noi jocuri ...eu am un laptop acer travelmate 5730, dar imi merg jocuri cu grafica pana in call of duty modern warfare, wolverine origins.va rog spuneti-mi ce calculator sa imi iau si ce sa bag in el am o suma de 30 milioane (3000ron).

1 răspuns:
| sunatoare a răspuns:

Bodonel nu este adevarat Instalez windous 7 si Daca ati poti permite, cumpara sa ai 3 2 1.00 GB of RAM pentru a merge mai repede. Te Asigur ati va merge mai usortongue