| VladFast a întrebat:

caut si eu un shooter cu misiuni, sa nu fie foarte scurt, grafica foarte buna, joc nou, sa fie din 2012-2013.
Exemple: Call of Duty Modern Warfare 3, Call of Duty Black Ops 2, Battlefield 3, Sniper Ghost Warrior 2, sa fie in genul acestora, am calculator de gaming, deci spuneti orice joc cu orice cerinta. Dau FUNDA daca imi plac jocurile!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

F.E.A.R 3
-Homefront
-Crysis 3
-Spec Ops The Line
-Arma 3
-Far Cry 3

Sunt destul de reusite si clar nu pentru orice sistem, ci pentru unul cum ai tu.

| VladFast explică (pentru Magnifico):

Arma 3 nu imi place, Far Cry 3 l-am terminat, Crysis 3 inca ma mai joc la el, am sa le incerc pe celalalte doua, iti dau funda daca imi plac cat de repede posibil.

| VladFast explică (pentru Magnifico):

Spec Ops The Line imi place..cu toate ca e Third-Person, nu ma prea inteleg eu bine cu acest gen de joc.dar imi place asta, iar Homefront, acum se instaleaza dar nu cred ca imi va placea..la cum arata YouTube-ul.tu iei frunda, multumesc.

| Magnifico a răspuns (pentru VladFast):

Eu zic ca o sa iti placa si Homefront.

Nu am mai numit Singularity sau M.I.A Mission In Asia, care mie mi-au placut.
Apropo Brothers In Arms Pacific Assault e captivant si el, tot captivant e si Wolfschanze 2, S.T.A.L.K.E.R Call Of Prypiat merge, chair daca nu sunt de talia celor enumerate de tine, tot au valoare si ele, poate o sa-ti placa si Operation FlashPoint Dragon Reason.

7 răspunsuri:
| Racusori123 a răspuns:

Bai eu zic sa incerci Tribest.E foarte tare, eu joc de vreo 3 luni si inca nu m-am plictisit de el.Cauta si tu jocuri gratuite pe steam sunt chiar tari.

| VladFast explică (pentru Racusori123):

Am bagat peste 150 euro in Steam, singurul joc free pe care il joc si imi place e Team Fortress 2, in rest...nimic.

| Racusori123 a răspuns (pentru VladFast):

Sti de unde pot sa fac si eu rost de un steam cu cs pe el?

| VladFast explică (pentru Racusori123):

Cauta si tu, costa in jur de 5-10 euro, dar gratis nu vei gasi, doar din astea cracked poate, pline de virusi, mi se pare ca Steam a blocat accesul cracked... eu zic sa iti faci propriul tau steam si sa donezi in el cu un card sau prin PayPal, succes.