| Bogdy4Boss a întrebat:

am si eu un laptop travelmate 7510 ( http://www.manualslib.com/manual/268238/Acer-Travelmate- 7510.html?page=39 ) merge cu windows 7 pe 32 bit.
Vreau sa-mi dati si mie niste jocuri cu soldati, agenti, nemti(shooter) etc, dar sa nu fie online, sa fie pe misiuni.
Va multumesc mult, cel mai bun raspuns primeste funda!
Am incercat sa iau "Call of Duty - Modern Warfare 2" dar cand sa pornesc jocul imi da eroarea cu directx, daca aveti rezolvare pentru aceasta eroare va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=34429
Eroarea ar trebui sa se rezolve cand instalezi asta... incearca jocurile din seria wolfonstein :)

| Bogdy4Boss explică (pentru Alexul99):

Nu vreau jocurile alea cu roboti, extraterestrii. Doar oameni versus oameni, cu misiuni... Voi incerca metoda cu eroarea maine!

1 răspuns: