| SYLE_6619 a întrebat:

Ce trebuie sa fac dupa ce instalez sims 2 nightlife? Imi apare chestia asta "Please ensure The Sims 2 Nightlife disc is in the drive, select OK and restart the application. " si nu stiu ce sa-i fac.

2 răspunsuri:
| DianaDecember24 a răspuns:

Din Daemon Tools->click dreapta->Virtual Devices->Mount Image si de acolo montezi arhiva aia cu CD1 thinking

| Mitzyjhon a răspuns:

Intri in discul unde ai deschis imaginea si o sa apara acolo un folder crack dai copy crackului, intri in directorul unde ai instalat jocul si intri in game, bin si dai paste o sa te intrebe daca inlocuiesti si zici ok si deschizi jocul cu crackul copiat.crackul are.iso la denumire la sfarsit daca imi aduc bine aminte