| mabytza a întrebat:

Am sims 2 si acum mi-am instalat si sims 2 season doar cand dau clic pe el imi spune ceva :
Please ensure The Sims 2 Seasons disc is in the drive, select OK and restart the application.
Spune cumva sa pun cd de la Sims Season? eu am si sims 2 normal si merge si nu mi-a trebuit cd...ma puteti ajuta va roog mult

2 răspunsuri:
| 220V a răspuns:

Da iti cere sa introduci cd-ul, daca il ai

| SelenaNatalia a răspuns:

Dupa ce ti-ai instalat sims 2, instaleaza din nou sims 2 season, dar in alta unitate virtuala si dupa ce e gata intra in sims dar pe iconita originala de la sims 2, daca nu merge incearca cealalta iconita su season.