| anca_7959 a întrebat:

Cand incerc sa instalez Sims 2 Open For Business imi da o eroare : Please ensure The Sims 2 Open For Business disc is in the drive, select OK and restart the application... am instalate Nightlife si university. Folosesc daemoon tools pentru a il instala. Imi poate spune cineva cum pot instala si celelalte expansiouns?

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Pai la eroarea aia ai nevoie de crack!
Descarci crkack sims 2 open for business, apoi pui peste aplicatia reala si gata merge!
Bafta

2 răspunsuri:
| SimsClub a răspuns:

Aceasta eroare iti apare atunci cand il instalezi sau dupa ce l -ai instalat si incerci sa te joci?

| anca_7959 explică:

Imi apare dupa ce l-am instalat si incerc sa il joc. am deja downloadate toate packurile. de unde pot lua crackurile? nu am gasit inca