| Stelyk_Florin_Dinu_1998 a întrebat:

Ce trebuie sa fac la need for speed most wanted dupa ce am terminat toate cursele i-am batut pe toti.iar cariera e 98%
ce trebuie sa fac sa ajung 100%

1 răspuns:
| BulaNNN a răspuns:

Salut. Si eu am avut aceeasi problema. Ca la aproximativ toate need for speed-urile, iti mai da curse care sunt ascunse pe harta. Trebuie sa te plimbi in locuri unde au fost si celelalte curse vizibile. Deci nu iti da pe mijlocul strazii sau pe la nu stiu ce colt. Daca nu gasesti, inseamna ca jocul nu ii complet, desi ma indoiesc, deoarece am terminat most wanted-u de 6 ori, dupa care l-am dezinstalat si l-am instalat de pe alte site-uri, alte versiuni ( Intelegi ce vreau sa zic ).