| YqLmX a întrebat:

Am terminat toate cursele din Need for Speed Most Wanted, in afara de una pe nume "drag"...care stie ce trebuie sa fac ca daca accelerez se termina cursa si sunt pe locu 4 cu motivu "blown engine" si daca merg usor ma intrec toti. ce trebuie sa fac? fUndaAaa!

Răspuns Câştigător
| Cosma0499 a răspuns:

Fii atent
Cand ti apasat ti se ridica aia de arata viteza
Sunt 4 moduri:
alb-shift rapid
albastru-shift bun
verde-shift perfect
rosu-shift gresit
Fii atent trebuie mereu sa apesi SHIFT cand este verde.
Daca tii prea mult pe rosu atunci vei pierde deoarece motorul este stricat

8 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Este eroare de la joc

| Đϋffγ a răspuns:

Trebuie sa apesi „shift„ sa schimbi vitezele sad de ex la nfs underground 2 stiu ca aparea un triunghi pe la mijlocul ecranului ...si de cate ori aparea treunghiu apasai shift )

| Lavynyu a răspuns:

Trebuie sa schimbi vitezele...cand iti apare acolo verde...big grin

Apesi Shift stanga parca...vezi in setari:d

Funda?

| Smeker25 a răspuns:

Ai vazut ca iti apare un cerc albastru pe ecran dupa aia verde dupa aia rosu cand e verde sau rosu nu mai zic trebuie sa apesi pe shiftul din stanga tastaturii! si motorul se va raci si cand iti apar aceste cerculete verde si rosu faci acelasi lucru sper ca ai inteles! Funda?
?

| kiba a răspuns:

rolling on the floor blow engine asta e la prima a 4-a cursa big grin cand joci cu bmw asa e facut sa se intample povestea rolling on the floor) in nici o cursa dupa nu o sa iti scrie blown engine am facut cea mai rapida masina dar sa joci 20-30 minute cu toata politia pe cap asta e frumos...

| DJBenY a răspuns:

Cum sunt raspunsurile, se face cu shift treapta superioara si cu ctrl inferioara, uitate la arcul turometrului, si cand dai deja de rosu la turatii incearca sa schimbi cat mai repede, cand esti in a 5-a, a 6-a depinde cate viteze are atunci nu o tura la maxim, fiindca nu mai ai ce schimba, las-o aproape de rosu. sper ca tia folosit.

| kilopascal a răspuns:

Va trebui sa schimbi vitezele:cand iti apare pe ecran ceva verde(un cerculet) apesi repede shift stanga.

| xPatricKx a răspuns:

Trebuie sa schimbi vitezele.
Utate la options controls cum se schimba vitezele(normal ii viteza sus:Shift Drept Viteza Jos:CTRL Drept)
Mult Noroc!
Funda?