| AvalohAlyn a întrebat:

Ce trebuie sa faci in jocul Sims 4 mai exact ca și medic/doctor?
Am reușit să ajung la munca la spital însă cam care sunt pașii de urmat acolo?
Am patchul Get to work.Dau funda la cine mă ajută.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! M-am jucat si eu putin cu sims 4 si la munca primesti cateva lucruri pe care sa le faci, undeva pe ecran iar tu alegi ceea ce vrei. Cel putin asa a fost intr-un laborator. Daca nu te descurci, exista forumuri speciale pentru sims unde iti spune pas cu pas ce ai de facut.