| Skylz a întrebat:

Ce ziceti ar merge gta 4 pe placa video gigabyte nvidia geforce gt430 1024mb gddr3 128bit dvi hdmi, PCI-E
procesor amd 27 GHZ 4gb rami

5 răspunsuri:
| CookieFace a răspuns:

Eu zic ca ar merge bine putin greu dar bine

| Radicalistul a răspuns:

Din cate stiu, gta parca nu e pe nVIDIA

| Wehrmacht a răspuns (pentru Radicalistul):

Cum adica nu e pe nVIDIA? Nu are sens.Nu conteaza ca e Nvidia sau altfel de placa.Atat timp cat e destul de buna incat sa redea acea grafica merge.

| Wehrmacht a răspuns (pentru Radicalistul):

Cum adica nu e pe nVIDIA? Nu are sens.Nu conteaza ca e Nvidia sau altfel de placa.Atat timp cat e destul de buna incat sa redea acea grafica merge.

Intrebarea: Intra pe game debate la cerintele de system GTA 4 si vezi ca e mai jos de tabelul in care sunt puse cerintele un "can i run it". Selecteaza procesor/placa video si RAM acolo si vezi daca merge.

| TrololoLM a răspuns:

Ca sa vezi daca iti merge un joc intra aici: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intr-o.aspx
gasesti jocul in lista si vezi daca iti merge
succes!