| anonim_4396 a întrebat:

Este buna placa asta video?tonguelaca video Gigabyte nVidia GeForce GT430, 1024MB, GDDR3, 128bit, DVI-I, HDMI, PCI-E. Daca da as vrea sa stiu daca merg jocurile cu grafica mare? Ofer funda!

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Iti merg jocurile noi pe low-medium.

Răspuns utilizator avertizat
| Raducu1 a răspuns:

E buna, iti pot merge jocurile noi pe ea!

| Merishoor a răspuns:

Da merg jocurile

| tudornike97 a răspuns:

Conteaza mult si celelalte componente, dar ca sa iti raspund la intrebare, placa e medie si iti merg jocurile noi pe medium.

| badea11 a răspuns:

Da, e chiar bun. poti juca si assassin`s creed 4 care are peste 210 MB, sau chiar atat.