| Softwer a întrebat:

Ce ziceti de acest Desktop PC http://www.evocomputers.ro/......28bit.html pot rula pe el ultimile jocuri aparute? si daca unul din voi a comandat de pe acest site sa imi spuneti si mie daca este de incredere

3 răspunsuri:
| 3rN3SyTo a răspuns:

E bun e chiar bun merita toti banii!

| Yelawolf a răspuns:

Siteul pare de incredere si la ce pret are se merita e bun +iti vor rula jocuri foarte faine pe el dar nicidecum la rezolutie maxima

| Dabidumpa a răspuns:

Jocurile vor rula decent dar nu cred ca le vei putea juce pe toate in high quality...Cat despre site pot sa spun ca este de incredere.