| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a întrebat:

Ceao! :* As vrea si eu link-ul unui site de unde pot downloada Adobe Photoshop CS4 Extended, versiunea 11.0.2 . Va rog frumos sa ma ajutati, am mare nevoie. Dau fundawinking!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Descarca Photoshop CS5 de pe site-ul oficial http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop&promoid=EBYEU . (Gratis)

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi explică (pentru Ronnix):

Doamneeee... ce greu se descarca! Aici imi arata ca se descarca in 34 de ore. laughing De ce descarca asa greu?

1 răspuns: