| Live.Laugh.Love a întrebat:

Va rog, ajutati-ma... cine imi poate da si mie un site / link pentru a descarca " adobe photoshop "? eu am gasit dar in downloada, dar nu stiam exact cum sa-l instalez, deoarece erau multe fisiere :d daca imi dati link / site imi puteti spune AMANUNTIT cum sa-l downloadez, instalez si intra in program? deoarece nu prea ma pricep
p. s. : nu e neaparata nevoie sa-mi spune-ti cum se downloadeaza, dar este nevoie sa-mi spuneti cum se descarca big grin

multumesc happy daca mai e ceva legat de asta si credeti ca e important, scrieti happy

2 răspunsuri:
| alexalex07 a răspuns:

A downloada= a descarca