| anonim_4396 a întrebat:

Cei care joaca metin...imi puteti da cateva detalii despre saman zmeu?
Ce iteme sa am,dupa ce sa ma orientez,in ce ordine sa fac M la magii, etc!?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| CrushBoy89 a răspuns:

Samanul...Cel mai tare caracter cand ajungel la nivel maximwinking Crede-ma! Samanul bate sura, warrior, ninjawinking
Sa incepem cu inceputul. Punctele la saman se baga exact ca la sura.Prima data,bagi in int(Inteligenta) pana este full. Apoi bagi in vit(vitalitate; PV; HP) tot asa, pana este full... Apoi vei baga in str(atac; streth), urmand ca ultima data sa bagi in dex(dexteritate).
CU itemele, trebuie in primul rand sa aiba bonusuri bune.Pv cat mai mult cu putinta, int la fel.In arma iti trebuie int si semi-om(demi-human).
Magiile trebuie bagate astfel: Prima data bagi in: 1.Binecuvantarea Dragonului
2.Forta Dragonului
3.Reflexia Dragonului
4.Ragetul Dragonului
5.Cea care a mai ramashappy
Incearca sa prinzi oferte bune si fa-ti shop cu diferite chestiiwinking Cat mai simple si folositoarehappy
Bafta! Funda?big grin