| minteuandedouaori a întrebat:

Cei care jucati topeleven.com ziceti-mi o strategie buna NU TACTICA! eu joc pe ofensiv pe ambele flancuri pase scrute presing in jumatatea terenului meu deposedare usoara. voi cum leati setat?

1 răspuns:
| pisicutza197 a răspuns:

Eu am mentalitatea echipei pe atac puternic, joc mixt, pase mixte, stil de presing pe tot terenul, marcaj zonal, pas la ofsaid, si aia cu alunecarea pe normal.E o srategie foarte buna si castig mereu cu 3-0 - 6-0. Funda?