| Adelin03 a întrebat:

am ajuns in finala cupei in top eleven, cum pot bate formația 4-3-1-2 (are un atacant bun) iar eu joc 4-4-2 pe flancuri, mentalitate, defensiva, pase lungi, presing redus, pe contraatac deposedare normala, fara pas la offside cu săgeți rosi pe dr-dl-mr-ml

1 răspuns:
| Marius_Alin_P._1990 a răspuns:

Salut.Joc si eu Top Eleven, insa nu cred ca la un joc unde nu joci tu cu jucatorii conteaza prea mult formatia...treaba e sa ai echipa mai buna la calitate si sa fii on cand se joaca meciul sa-ti dea +8 posesie.Bafta!