| 1onika a întrebat:

Cei care se joaca counter-strike, stiti cumva daca exista un program sa nu mai iei comenzi de la admini, gen destroy, exterminated etc? Daca exista cum se numeste si de unde pot sa il iau, un link ceva.
Funda + VOTE

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Salut,acela se numeste SCRIPT anti-destroy,*** of, Exterminate il poti gasi pe net.Sau iti poti creea unu dar trebuie sa gasesti tutorial pe net.Bafta!

| 1onika explică (pentru piTiCcu):

Tu ai asa ceva? sau o idee de unde sa il iau?

| piTiCcu a răspuns (pentru 1onika):

Am asa ceva, mi-am facut si eu unu identic dar nu-l dau. happy
Cauta pe net.