| Halmache_Mircea_1999 a întrebat:

Cei care se pricep in IPB si Web Scripting sa ma ajute va rog.
Am un forum, am pus o tema si cand intru pe orice profil spune asta:

Parse error: syntax error, unexpected " (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE), expecting identifier (T_STRING) or variable (T_VARIABLE) or number (T_NUM_STRING) in /home/lgamero/public_html/Forum/cache/skin_cache/cacheid _6/skin_profile.php on line 1035

Răspuns Câştigător
| Angela_Habeanu_1971 a răspuns:

Nu merge probabil pentru ca forumul nu a putut citi sintaxa " si au fost niste probleme (nu s-au incheiat niste stringuri). Probabil este din cauza temei, deoarece este o problema la skin_profile.php. Incearca o alta tema si spune-mi daca merge. Daca neaparat doresti sa pui tema asta, incearca sa gasesti linia 1035 si, ori sa stergi ", ori sa pui alt semn in locul acestei sintaxe. Sper ca te-am ajutat.