| Mezdrea_Raul_1995 a întrebat:

Cei de pe TPU spuneti-mi cel mai tare metin fara virusi pe care il jucati? mai vreau sa va spun ceva, ce caracter mi se potriveste de pe metin:nu imi place agilitatea sun foarte bun la biologie animala imi plac filmele, petrecerile imi place atacul si magia si nu imi place sa ma catar

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Eu am jucat pe server-ul acesta acuma 1 an: pvp-metin2.ro/‎ Cel mai bun caracter este sura.

| Mezdrea_Raul_1995 explică:

Eu am vrut sa zic sa imi spuneti caracterul potrivit mie si un metin foarte tare si mai usurel