| gardianuf a întrebat:

Cel mai bun laptop pe care pot sa-l gasesc intr-un buget de 1500 ron, link si pareri, dau funda la cel mai bun

Răspuns Câştigător
| eduardooo a răspuns:

Http://www.cel.ro/......SI2NDYt-l/ La acesta ai si o placa video dedicata ce-a ce inseamna ca te mai poti juca si ceva jocuri,

https://www.youtube.com/watch?v=O68aWmnCpIM
Aici ai un videoclip cam ce jocuri si cum ti-ar merge, diferenta este ca in video este placa video Nvidia 920m, care este la aceeasi perfomanta cu acel Radeo M5 M430, asta depinde si de preferintele tale. Poti sa cauti sunt o groaza de site-uri si au acelasi pret la acelasi modele de laptopuri. Bafta!

1 răspuns: