| TrollHeart a întrebat:

Cel mai tare metin2 privat castiga vot sau funda ::::: PS : cele cu GM mod functionale primesc si Funda si VOT love struck kiss

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| 4xFlash a răspuns:

Hammer mt2, mondial mt2, empiremt2. Pe hammer primesti lvl 98 si e shop care te face 120, skilluri p grad tot ce vrei, iteme modate, 1kkk PVP. Pe mondial gasesti doar skilluri p la dep si lvl 35, pvm/pvp. Pe empire battle e cam 50kk si se fac bani repede se creste repede, pvp, pvm. Funda?