| Carasin a întrebat:

Ceva de privit gen ciudățenii jessie (singur acasă pana miercuri) jocuri pe telefon slab gen Brawlstars clash royale sau ceva de făcut interesant

Răspuns Câştigător
| Cariba1929202 a răspuns:

Poti sa te uiti la un serial interesant de pe Netflix sau net sau un film horror iar daca vrei un serial Harry Porter cred ca asa se scrie daca vrei la televizor poti sa te uiti la descendeti sau Scoala de roc daca vrei un joc fain poti lua Avakin life sau Subway Surf, granny, dealer's life lite, minecraft, roblox, slither.io sau ceva mai interesant e Gumball vip e un joc din magazin play cand incepe gumball la televizor pui telefonul langa tv cu netu aprins si o sa se conecteze iar in timp ce te uiti al desen iti pune niste intrebari sa vada aca ai fost atent e super fain merge la orice televizor si la orice telefon.Iar daca vrei ceva creativ sa nu stai pe telefon poti sa faci origami sa desenezi, fa yoga challenge e super fain, danseaza, deseneaza, i.ati Tik Tok si fa videoclipuri amuzante asta fac eu cand ma plictisesc, sau chiar te poti uita la altii cum fac e super comic? uitete pe yt la povesti sau al yt.beri gem ihatepink, maxinfinite, KatalinTalent? e caterinca rauu nu stiu gasesti tu PisicaMiauMiau orice poti sa iesi cu prietenii cu rolele bicicleta sau sa alergi si un lucru care mie imi place cel ami mult ai il fac des si e fain poti suna un prieten video si sa gatesti ceva? cauti o reteta de prajitura, inghetata sau clatite cel ami usor eu am 12 ani si cand ma plictisesc gatesc tot felul de prajituri sau fac tort de clatine cu bff?❤ alege tu ceva

| Carasin explică (pentru Cariba1929202):

Mersi pentru idei chiar ma plictiseam de Instagram Youtube

| Cariba1929202 a răspuns (pentru Carasin):

A fost placerea mea❤