| IloveGnR a întrebat:

Ciao all! Imi puteti zice un nume fain pentru IMVU? app as vrea sa contina si cristy big grin

Răspuns Câştigător
| Icss a răspuns:

Crissty4ever, Crysssuu, oOoCristyyOoO, BestuCrysuu, LveuCristyy, CristyyPapushaDulshee, CrysuuuDulsheeCaMierea, XxXCriiisuuXxX, XxCriiisuuBebyTau, BestuCriiis, HappyCriiisu, CriiSuuuCriss, LituXxCriiisuuxX, IksjCriistyyJski, InnocenceCristyy, Cristyy4EverAtah

4 răspunsuri:
| Icss a răspuns:

Funditsa?puppy dog eyes

| cosminalexandru a răspuns:

XxCristyxX, Cryss, xXxCristynutzaxXx, Cr1St1, CrysSsTy ...Alege din ele big grin

| cosminalexandru a răspuns:

Imi dai fundita? big grin pls happy

| DanutzzaDulcic a răspuns:

Spune-mi cu se joaca si ma gandesc la unul