| xshine a întrebat:

Cin vrea un hack de lure pentru metin2 poate sal descarce merge pe servere private si pe oficiale este nedetectabil de hack shild...

Ce face acest hack: el aduna toti monstri la un loc ca sa poti sai bati mai usor si nu este detectabil de gm alti playeri vad ca ai bagat mantie si vin toti monstri bafta... link download http://www.mediafire.com/? b00ebq3vvnxbwun

1 răspuns:
| username a răspuns:

Frumos scam page. Metin e si asa o porcarie de joc, nu inteleg ce rost maia re sa "furi" conturi.
Nu il descarcati, e trojan.