| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 a întrebat:

Cine a mai cumparat recent skinuri de Cs Go de pe G2a? Tot imi da si mie o eroare de ieri de cand vr sa il scot, si tot am incercat, poate ma ajutati voi ceva, am bagat si trade link-ul tot. Uitati eroarea: The requested service is temporarily unavailable.
Some skins are being processed. Please wait a moment

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Eu unul cred ca Valve ( cei care detin Steam si CS GO ) s-a bagat peste G2a si nu le mai da voie sa vanda skins, keys, cases etc. Eu am incercat vreo saptamana sa cumpar keys pentru cases si nu am gasit vreo oferta pe G2a, pe cand acum vreo cateva luni cumparam la greu keys.

| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 explică:

Am rezolvat, mi-au dat banii inapoi pe arma deoarece am facut ticket