| alex_3159 a întrebat:

Cine are sa imi dea un cont pe epicduel peste lv 10 cat de cat daca nu va mai jucati plz tongue

1 răspuns:
| DeTech a răspuns:

Orice schimb de conturi, vânzare, impartire sau cumparare sunt toate încalcari majore în fiecare joc AE. Daca cineva alege sa procedeze în oricare dintre acestea, nu numai ca este un risc ridicat de pierdere (furt de sume de bani? i / sau de cont), dar se a? teapta ca contul sa fie banat.
Dupa ce crea? i un cont, aceasta este o parte din responsabilitatea cu care ai fost de acord cand l-ai creat. Aceste încalcari sunt, de asemenea, informa? i în termenii? i serviciile cu care este de acord toata lumea (semnatura digitala) pentru confirmare la crearea contului.

Daca nu? tiai, acum stii. Fii inteligent? i joaca inteligent!
Te rog sa nu mai insisti pe acest subiect sau te voi bloca!

Take care
* Detech